intro PR

zadbamy o Twój pozytywny rozgłos!

Jesteśmy mistrzami komunikacji, specjalistami od kreowania wizerunku – z wieloletnim i wielobranżowym doświadczeniem, którzy z pasją i zaangażowaniem pracują nad Twoim pozytywnym rozgłosem!

Zajmujemy się prowadzeniem firmowych kont społecznościowych Facebook, Instagram i LinkedIn. Tworzymy firmowe blogi, treści na strony www i inne treści marketingowe. Realizujemy audyty oraz opracowujemy skuteczne strategie social media i wizerunkowe. Doradzamy i z sukcesem wdrażamy rozwiązania z obszarów zarządzania marketingowego i PR, pomagamy w procesach obsługi klienta i sprzedaży oraz zarządzania finansami w firmie – niezwykle ważnych pod kątem efektywności prowadzonych działań promocyjnych.

Pełnimy funkcje zewnętrznego działu marketingu i PR oraz dyrektora marketingu.
Zapewniamy kompleksową obsługę projektów – od koncepcji aż po wykonanie. Nasz zespół to nie tylko doświadczeni specjaliści, ale prawdziwi alchemicy kreatywności. Tworzymy unikatowe koncepcje promocyjne, które przeniosą Cię w magiczne miejsce na rynku, gdzie Twoje atuty przełożą się na Twój sukces.

Przekształcimy Twoje wizje w rzeczywistość, a Twoje cele staną się naszymi. Bo wiemy, że od zaufania do sukcesu jest tylko jedno “intro” - intro PR! Poznaj nas

doświadczenie

Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Tworzymy interdyscyplinarny zespół specjalistów, który budujemy na fundamentach doświadczenia dziennikarskiego. 

kompleksowość

Kreatywne koncepcje sprawnie wdrażamy w życie. Współpracujemy z zaufanymi partnerami biznesowymi, dzięki którym realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty. 

mierzalność

Realizowane działania promocyjne stale monitorujemy, analizujemy i mierzymy ich skuteczność. Przygotowujemy comiesięczne raporty, które pokazują efekty naszych działań. 

jakość

Wypracowane metody współpracy oraz procesy zarządzania projektami pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły.

efektywność

Wypracowaliśmy własny system obsługi projektów promocyjnych. Działamy w tle, aby nie przeszkadzać naszym Klientom w ich pracy. 

relacje

Wierzymy, że to fundament rozwoju biznesu. Relacje biznesowe opieramy na wzajemnym szacunku i zaufaniu, współpracujemy na zasadach partnerskich.

co robimy?

Ty skupiasz się na swojej firmie, a my na jej promocji. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Social media

Prowadzimy komunikację firm w świecie mediów społecznościowych. Jesteśmy specjalistami w prowadzeniu kont firmowych Facebook, Instagram i LinkedIn oraz w realizacji płatnych kampanii reklamowych Meta Ads (Facebook i Instagram).

Więcej

Blog firmowy

Tworzymy kreatywne i unikatowe treści, które skutecznie budują pozycję firm w internecie. Prowadzimy blogi firmowe, poszukując ciekawych tematów i tworząc wartościowe dla użytkowników i wyszukiwarek internetowych artykuły.

Więcej

Tworzenie treści

Pomagamy w tworzeniu firmowych serwisów internetowych, dostarczamy unikatowe treści i koordynujemy prace deweloperskie. Opracowujemy treści folderów, ulotek i innych materiałów marketingowych. Tworzymy mailingi i newslettery firmowe. 

Więcej

Audyty social media

Przeprowadzamy audyty stron firmowych i kont reklamowych w serwisach Facebook i Instagram. Efektem audytu są konkretne rekomendacje poprawiające efektywność działań promocyjnych Twojej firmy na Facebooku i Instagramie.

Więcej

Audyty wizerunkowe

Tworzymy indywidualne strategie wizerunkowe, czyli plany kompleksowej promocji firmy. Nasze propozycje poparte są szczegółowymi analizami Twojej firmy i jej otoczenia. Strategie zawierają także harmonogram wdrożenia, którym też możemy się zająć.

Więcej

Strategie social media

Tworzymy indywidualne strategie social media, czyli gotowe plany obecności firmy w świecie mediów społecznościowych. Nasze kreatywne pomysły opierają się na szczegółowych analizach Twojej firmy, jej oferty i klientów.

Więcej

Strategie wizerunkowe

Tworzymy indywidualne strategie wizerunkowe, czyli plany kompleksowej promocji firmy. Nasze propozycje poparte są szczegółowymi analizami Twojej firmy i jej otoczenia. Strategie zawierają także harmonogram wdrożenia, którym też możemy się zająć.

Więcej

Doradztwo marketingowe i PR

To Ty decydujesz, jakie zadanie chcesz nam powierzyć. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem firmowej wizytówki Google, koordynacją projektów marketingowych i innymi zadaniami działu marketingu i PR. Dodatkowo pomagamy w obszarach obsługi klienta, sprzedaży i planowania firmowych finansów jako wsparcie procesów marketingowych.

Więcej

Szkolenia

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z obszaru marketingu, komunikacji i PR. Prowadzimy szkolenia i praktyczne warsztaty „szyte na miarę” z komunikacji i reklamy w serwisach Facebook i Instagram. 

Więcej