Zadbamy o twój pozytywny rozgłos

zadbamy
o twój
pozytywny
rozgłos


strategie wizerunkowe
relacje z mediami
tworzenie treści
media społecznościowe
szkolenia

kim jesteśmy?

Kreujemy wizerunek firm i instytucji, dbając o ich pozytywny rozgłos!
Zapewniamy kompleksową obsługę projektów marketingowych i PR, od koncepcji aż po wykonanie.

Poznaj bliżej agencję public relations INTRO PR i jej ekspertów!

Adam Misa

założyciel agencji INTRO PR

Od ponad 20 lat zajmuje się kreowaniem wizerunku firm i instytucji. Specjalizuje się w nowoczesnych mediach i ich wykorzystaniu w skutecznej promocji firm. Założyciel i właściciel agencji INTRO PR, certyfikowany doradca Facebook.

Jakub Pochwyt

kierownik marketingu i PR

Od wielu lat związany z mediami. Specjalizuje się w realizacji produkcji filmowych, doskonale czuje się po obydwu stronach kamery. W agencji INTRO PR koordynuje i nadzoru realizację projektów oraz zajmuje się projektami z obszaru wideo marketingu.

Oliwia Szymkiewicz

asystentka biura

W agencji INTRO PR jest osobą pierwszego kontaktu z Klientem w biurze, zajmuje się sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi. Ma doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta, aktualnie studentka na kierunku marketing i sprzedaż.

Marta Radziejewska

specjalista ds. HR

Doświadczenie w rekrutacji i w zarządzaniu zasobami ludzkimi (HR) zdobywała wspierając firmy z różnych branż. W agencji INTRO PR odpowiada za procesy rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi.

Edyta Godziek

specjalista ds. content marketingu

Całe swoje zawodowe życie związana z marketingiem, PR i mediami. Ma doświadczenie w planowaniu i realizacji akcji marketingowych i wizerunkowych. W agencji INTRO PR zajmuje się działaniami z obszaru content marketingu i social media.

Marek Gajda

specjalista ds. content marketingu

Od ponad 10 lat związany z public relations w administracji publicznej. Główne zainteresowania branżowe to branding, copywriting oraz grafika użytkowa. W agencji INTRO PR zajmuje się działaniami z obszaru content marketingu.

Zadbamy o twój pozytywny rozgłos

Public Relations (PR) to zarządzanie wizerunkiem w taki sposób, aby Twoi klienci, kontrahenci i partnerzy biznesowi byli w pełni przekonani, że warto współpracować właśnie z Twoją firmą. To zarządzanie wizerunkiem tak, aby osoby, firmy i instytucje z otoczenia Twojej firmy mówili o tobie tylko dobrze. Dzięki praktycznej znajomości narzędzi public relations oraz wieloletniemu doświadczeniu w kreowaniu wizerunku firm i instytucji, eksperci INTRO PR potrafią skutecznie zadbać o Twój pozytywny rozgłos

Budujemy wizerunek osób, firm i instytucji w oparciu o unikalne i kreatywne strategie wizerunkowe, które są swoistym planem działań promocyjnych i komunikacyjnych. Tworzymy angażujące treści, skutecznie wykorzystując siłę słowa w kreowaniu Twojego wizerunku i w działaniach promujących Twoją firmę. Mamy ciekawe relacje z mediami, które pozwalają nam zadbać o wizerunek eksperta w Twojej branży. Świat mediów społecznościowych nie jest dla nas obcy i świetnie poruszamy się w nim, budując społeczności ambasadorów marki – czyli lojalnych klientów Twojej firmy. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń z marketingu, PR oraz komunikacji w biznesie.

intro pr czym się zajmujemy

Podstawą skutecznej realizacji celu jest szczegółowy plan działania. Odpowiednie przygotowanie poszczególnych działań jest zaś sekretem sukcesu! Strategia wizerunkowa to plan działań promujących Twoją firmę, który uwzględnia specyfikę działalności Twojego biznesu, grupy odbiorców Twojej oferty oraz Twoje zasoby organizacyjne i finansowe.

Spójny plan działań promocyjnych – od nazwy firmy, produktu czy usługi, poprzez hasło reklamowe do właściwie dobranych narzędzi – skutecznie wpływa na pozytywne relacje firmy w jej otoczeniu, zwiększając zainteresowanie ofertą.

Więcej

Media mają ogromny wpływ na kształtowanie opinii publicznej i dlatego określane są jako „czwarta władza”. Jako praktycy PR – którzy w swoim dorobku zawodowym pracowali również w redakcjach prasy, radia, telewizji i portali internetowych – wiemy, jak skutecznie wykorzystać relacje z mediami w procesie budowy wizerunku Twojej firmy.

Warto wiedzieć, że obecność w mediach to nie tylko płatne reklamy, ale również ciekawy materiały, w których Ty i Twoja firma możecie występować w roli eksperta! A badania marketingowe potwierdzają, że dla odbiorców publikacje w mediach są bardziej wiarygodne od reklamy.

Więcej

Słowa mają ogromną siłę, a fortuna słowem się toczy! Chwytliwe hasła reklamowe, zrozumiale i językiem korzyści dla klienta opisana oferta, ciekawe artykuły w mediach czy wpisy na firmowym blogu – skutecznie zapisują się w świadomości odbiorców. W INTRO PR od zawsze efektywnie operujemy słowem, znając jego moc oraz zasady polskiej gramatyki, ortografii i interpunkcji.

Opracowujemy wysokiej jakości i unikalne teksty dla profesjonalnej komunikacji Twojej firmy. Kreujemy nazwy (firm, marek, produktów, usług czy innych przedsięwzięć), tworzymy hasła reklamowe i treści – stron internetowych, ulotek, folderów i innych materiałów marketingowych.

Więcej

Media społecznościowe zawdzięczają swoją ogromną popularność szybkiej, niemalże natychmiastowej komunikacji. Facebook czy Instagram to dla wielu osób świetna rozrywka, a dla nas skuteczne narzędzie biznesowe! Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami nowych technologii i ich efektywnego wykorzystania w prowadzeniu firmy. Doskonale orientujemy się w najnowszych trendach i przekuwamy naszą wiedzę w działania zwiększające grupę potencjalnych klientów.

W świecie mediów społecznościowych budujemy wizerunek Twojej firmy poprzez angażujące wpisy i skuteczne kampanie reklamowe.

Więcej

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego stworzyliśmy Akademię INTRO PR! To miejsce, w którym proponujemy głównie szkolenia z zakresu kreowania wizerunku oraz komunikacji. We współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, oferujemy również audyty potrzeb szkoleniowych oraz warsztaty z obszaru zarządzania, sprzedaży i obsługi klienta.

Akademia INTRO PR to propozycja dla właścicieli firm i zatrudnianych przez nich specjalistów zajmujących się marketingiem, PR czy sprzedaży.

Więcej

Obraz znaczy więcej niż tysiące słów... a dźwięk wpływa na nasze emocje. Połącz obraz z dźwiękiem i postaw na video marketing! W INTRO PR tworzymy materiały filmowe z najwyższym kunsztem i z dbałością o każdy detal, który może wpływać na odbiór Twojej marki.

Produkujemy spoty reklamowe, klipy filmowe, a także filmy promocyjne, produktowe i instruktażowe. Opracowujemy również krótkie materiały video na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych, gdzie video is the king!

Więcej

blog

Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami ze świata public relations.
Sprawdź, co u nas słychać!


Koniec roku to czas planowania w firmach. Podpowiadamy, jakie działania warto uwzględnić w budżecie marketingowym na 2023 rok. Nadal obowiązuje trend inwestycji w marketing treści i jeszcze mocniej w wideo marketing.

więcej

Social media

TikTok przeżywa prawdziwy rozkwit! Liczba jego użytkowników w Polsce i na świecie jest już zbliżona do liczby użytkowników Instagrama. Jedni widzą w TikToku prawdziwy pożeracz czasu, drudzy ostrożnie poznają ta platformę, a inni skutecznie budują tu swoją markę.

więcej