Szkolenia

Rozwijaj się z INTRO PR

W INTRO PR wiemy, że wiedza to klucz do sukcesu w dynamicznym świecie marketingu i PR. Nasza oferta szkoleń to szansa na zdobycie cennej wiedzy i praktycznych umiejętności z obszaru komunikacji, reklamy i strategii. Specjalizujemy się w szkoleniach w zakresie komunikacji i reklamy w serwisach społecznościowych Facebook i Instagram.

Szkolenia w INTRO PR to:

Wiedza i doświadczenie

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem z obszaru marketingu, komunikacji i PR. Dzięki nam możesz zyskać nowe umiejętności i poznać najnowsze trendy w branży.

Dedykowane szkolenia i warsztaty

Prowadzimy szkolenia i warsztaty, które są w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i celów. Nie mamy gotowych programów szkoleń. Tworzymy je indywidualnie, uwzględniając Twoje potrzeby i oczekiwania. To, co gwarantujemy, to cenne wskazówki, praktyczne przykłady i konkretne narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie działać w świecie marketingu i PR

Rozwój Twojego biznesu

Efektem naszych szkoleń i warsztatów jest zdobycie umiejętności, które przyczynią się do wzrostu Twojego biznesu. Dzięki nowej wiedzy i umiejętnościom, staniesz się bardziej pewny i skuteczny w komunikacji z Klientami.

Poznaj nasze
TOP szkolenia

Jak komunikować się i reklamować na Facebooku i Instagramie?

Praktyczny kurs, który pomoże Ci opanować sztukę efektywnego komunikowania się i skutecznego reklamowania się na dwóch najpopularniejszych platformach społecznościowych: Facebook i Instagram. Program szkolenia dostosowujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz specyfiki branży, w której działasz.

Szkolenie realizujemy w wersji dla początkujących (2 dni szkoleniowe) i dla zaawansowanych (1 dzień szkoleniowy). Wariant dla początkujących poprzedzony jest naszym audytem social media (w cenie szkolenia), czyli przeglądem dotychczas prowadzonych działań na Twoich firmowych kontach Facebook i Instagram. 

Wiemy, że efektywne szkolenie wymaga pełnego zaangażowania i niemal natychmiastowego wdrożenia zdobytej wiedzy. Dlatego (niezależnie od wariantu szkolenia) zapewniamy konsultacje online przez 3 miesiące, łącznie 3 godziny (po 1 godzinie w każdym miesiącu).

Podczas szkolenia:

  • dowiesz się, jak tworzyć angażujące treści
  • odkryjesz tajniki tworzenia skutecznych postów, które angażują i budują lojalność klientów
  • poznasz techniki analizy grupy docelowej komunikacji organicznej i płatnej reklamowej
  • nauczysz się tworzyć i zarządzać kampaniami reklamowymi na Facebooku i Instagramie
  • dowiesz się, jak analizować wyniki swoich działań

Warsztat social media

Intensywny kurs, który odblokowuje potencjał Twojej firmy w mediach społecznościowych. Nasz unikalny program łączy audyt, praktykę i wsparcie, aby zapewnić Ci kompleksowe narzędzia do skutecznej obecności Twojej marki na Facebooku i Instagramie.

Warsztat poprzedza audyt social media, czyli przegląd Twoich dotychczasowych działań na kontach firmowych Facebook i Instagram. Na podstawie jego wyników, wspólnie podczas warsztatu wypracujemy spersonalizowaną strategię social media dla Twojej firmy. Program szkolenia dostosowujemy do Twoich potrzeb – skupiamy się na obszarach, które są dla Ciebie najważniejsze, aby osiągnąć maksymalne rezultaty.

Wiemy, że efektywne szkolenie wymaga pełnego zaangażowania i niemal natychmiastowego wdrożenia zdobytej wiedzy. Dlatego (niezależnie od wariantu szkolenia) zapewniamy konsultacje online przez 3 miesiące, łącznie 3 godziny (po 1 godzinie w każdym miesiącu).

W INTRO PR wierzymy, że ciągłe doskonalenie to droga do sukcesu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach i warsztatach, które pomogą Ci osiągnąć lepsze rezultaty w obszarze marketingu, komunikacji i PR. Razem rozwijamy Twoją wiedzę i umiejętności!

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Skontaktuj się z nami!

+48 507 099 957 kontakt@intropr.pl Wypełnij ankietę

w czym możemy Ci pomóc