Szkolenia - Intro PR

Szkolenia

relacje z mediami

Szkolenia wysokich lotów!

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego stworzyliśmy Akademię INTRO PR! To miejsce, w którym proponujemy głównie szkolenia z zakresu kreowania wizerunku oraz komunikacji. We współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, oferujemy również audyty potrzeb szkoleniowych oraz warsztaty z obszaru zarządzania, sprzedaży i obsługi klienta.

Akademia INTRO PR to propozycja dla właścicieli firm i zatrudnianych przez nich specjalistów zajmujących się marketingiem, PR czy sprzedaży. Dzięki proponowanym szkoleniom, zdobywają praktyczną wiedzę z obszaru planowania działań marketingowych i PR, prowadzenia skutecznej komunikacji i reklamy w serwisach Facebook i Instagram czy efektywnych relacji z mediami.

Szkolenia Akademii INTRO PR zapewniają uczestnikom dużą dawkę specjalistycznej wiedzy oraz pomagają ją praktycznie zastosować w osiągnięciu wytyczonych celów biznesowych. Program szkoleń jest dopasowany do aktualnych trendów w komunikacji biznesowej, a największy nacisk kładziemy na skuteczne wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Nasi trenerzy to praktycy – byli rzecznicy prasowi urzędów administracji publicznej, specjaliści marketingu i PR oraz dziennikarze mediów lokalnych i ogólnopolskich.

Oferta INTRO PR: szkolenia


Jeśli odtworzysz film, YouTube wyśle ​​Ci kilka plików cookie!
Akceptuje - Odtwórz Akceptuje dla wszystkich filmów - Odtwórz
×