Doradztwo marketingowe i PR

Skonsultuj się, osiągnij wielkość

W INTRO PR wiemy, że skuteczny marketing oraz sprawne i profesjonalne działania to fundament sukcesu. Nasza oferta doradztwa marketingowego i PR to klucz do osiągnięcia wyznaczonych celów, dostarczając wsparcia i eksperckiej wiedzy w kluczowych obszarach. Wybierając nasz pakiet godzin doradczych, zyskujesz dostęp do naszego doświadczenia i wsparcia. Nasz zespół specjalistów jest gotów doradzić Ci w kwestiach marketingowych i PR, a także obsługi klienta, sprzedaży czy zarządzania firmowymi finansami – czyli w obszarach, które mają istotny wpływ na powodzenie procesów marketingowych.

Doradztwo marketingowe i PR w INTRO PR to:

Prowadzenie firmowej wizytówki Google

Twoja obecność w internecie to pierwszy krok do zdobycia klientów. Pomożemy Ci stworzyć i utrzymać profesjonalną firmową wizytówkę Google, która będzie przykuwać uwagę Klientów i pozytywnie wpływać na Twoją widoczność w internecie. Nasi specjaliści są gotowi monitorować i reagować na pojawiające się opinie i pytania.

Koordynacja projektów marketingowych

Skomplikowane projekty marketingowe wymagają sprawnego zarządzania. Nasz zespół koordynuje projekty od początku do końca, zapewniając ich skuteczne wdrożenie. Ty masz potrzebę marketingową, a my ją realizujemy! Jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc w tworzeniu kampanii promocyjnych, materiałów marketingowych i innych zadań z obszaru marketingu i PR firmy.

Doradztwo specjalistyczne

Dobry marketing to wzrost sprzedaży i zadowoleni Klienci. Nasz zespół ma wieloletnie i wielobranżowe doświadczenie, dlatego możemy Ci pomóc w obszarach obsługi klienta, sprzedaży czy planowania firmowych finansów, aby wzmocnić efektywność procesów związanych z promocją Twojej marki.

Zewnętrzny dział marketingu i PR

Realizacja zadań z obszaru marketingu i PR wymaga wiedzy specjalistycznej i kompetencji. Nasz zespół specjalistów z wieloletnim i wielobranżowym doświadczeniem gotowy jest do współpracy z Twoją firmą. Pracujemy na Twoje zlecenie i realizujemy ustalony zakres naszych zadań, działamy na zasadach outsourcingu działu marketingu i PR. To skuteczne rozwiązanie, które pozwoli Ci skupić się na swojej dziedzinie, jednocześnie pozyskując wsparcie ekspertów w dziedzinie marketingu i relacji publicznych.

Zewnętrzny dyrektor marketingu i PR

Dyrektor marketingu i PR to specjalista o najwyższych kompetencjach i doświadczeniu, który odpowiada za tworzenie i realizację planu promocji w Twojej firmie. To osoba, która koordynuje realizację zadań z obszaru marketingu i PR – wyznacza priorytety i zadania, dba o ich najwyższą skuteczność. To usługa dla firm, które zatrudniają specjalistów lub współpracują z podwykonawcami i potrzebują doświadczonego eksperta koordynującego cały obszar marketingu i PR. 

W INTRO PR wiemy, że każdy biznes potrzebuje wsparcia, aby osiągnąć sukces. Skontaktuj się z nami, aby wybrać spersonalizowany pakiet godzin doradczych i skorzystać z naszej wiedzy w obszarze marketingu, PR oraz strategicznego planowania. Razem kierujemy Cię na drogę do osiągnięcia wybitnych wyników!

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Skontaktuj się z nami!

+48 507 099 957 kontakt@intropr.pl Wypełnij ankietę

w czym możemy Ci pomóc