Kariera - Intro PR

KARIERA

DOŁĄCZ DO NAS!

Agencja public relations INTRO PR działa od 2010 roku, a od 2022 roku jest częścią INTRO Group sp. z o.o. Twórcą i właścicielem marki INTRO PR jest Adam Misa. Od początku swojej działalności stawiamy na kompleksową obsługę projektów – od pomysłu aż po wykonanie! Specjalizujemy się w budowaniu wizerunku w branżach zaufania publicznego, a w szczególności w medycznej. Wyróżnia nas nieustanny rozwój i ciągłe podążanie za trendami, kreatywność, dbałość o szczegóły oraz pozytywne nastawienie. A wszystko po to, aby z najwyższą starannością zadbać o pozytywny rozgłos naszych Klientów!

Jeśli interesujesz się marketingiem, PR-em, content marketingiem, social mediami czy copywritingiem lub po prostu – ciekawi Cię świat i masz lekkie pióro, śmiało wyślij do nas swoją aplikację! Na pewno odpowiemy.

Etapy rekrutacji w INTRO PR

 • Aplikacja

  aplikację możesz złożyć wysyłając maila na adres kariera@intropr.pl lub skorzystać z formularza znajdującego się u dołu strony.

 • Analiza

  po otrzymaniu Twojej aplikacji dokonamy analizy pod kątem naszych oczekiwań i wymagań względem stanowiska. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy do kolejnego etapu.

 • Telefon

  zadzwonimy do Ciebie, rozmowa potrwa około 10 minut. Podczas rozmowy dowiesz się, czy umówimy się z Tobą na spotkanie rekrutacyjne.

 • Spotkanie i odpowiedź zwrotna

  po spotkaniu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną dotyczącą spotkania.

 • Witaj w zespole!

  wybranym kandydatom przedstawimy propozycję współpracy.

 • Zatrudnienie

  tym razem pałeczka jest po Twojej stronie i to Ty decydujesz o tym, czy zaczynamy wspólnie działać. Jeżeli zdecydujesz się, rozpocznie się Twój etap wdrożenia, podczas którego zapoznasz się dokładnie z zakresem obowiązków, systemem pracy, a także przejdziesz szkolenia jeżeli okażą się one niezbędne.


Dlaczego INTRO PR?

Ciągły rozwój

Tego wymaga od nas specjalizacja i dynamicznie zmieniające się trendy w marketingu i PR.

Stabilne zatrudnienie

Jeśli tylko masz chęci do pracy, otwarty umysł, ciekawość świata i chęć rozwoju.

Miła atmosfera

Inaczej nie wyobrażamy sobie kreatywnej pracy! Mamy dobrą kawę i herbatę.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Aby żyło nam się dobrze i abyśmy wszyscy byli szczęśliwi!

Dołącz do nas!

Wyślij aplikację do INTRO PR

Marta Radziejewska
Specjalista ds. HR
tel. +48 663 943 745
kariera@intropr.pl