Nasi partnerzy - Intro PR

NASI PARTNERZY

REALIZUJEMY PROJEKTY KOMPLEKSOWO

W agencji public relations INTRO PR wiemy, jak zadbać o Twój pozytywny rozgłos! Znamy się na budowaniu wizerunku firm, instytucji i osób publicznych. Mamy doświadczenie i z wielką pasją dostarczamy treści, które budują zaufanie, wiarygodności i wpływają pozytywnie na wizerunek Twój i Twojego biznesu. 

 

Dzięki współpracy z nami, nie musisz koncentrować sił
na obmyślaniu i realizacji pomysłów promocyjnych firmy.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w obszarze public relations oraz zaufany zespół współpracujących specjalistów pozwala nam realizować najbardziej wymagające projekty marketingowe i PR!

Poznaj naszych zaufanych Partnerów, z którymi realizujemy najbardziej wymagające projekty:
 

Data Quest – informatyka wspieramy biznes

Firma Data Quest specjalizuje się w tworzeniu stron i sklepów internetowych oraz wsparciu IT dla firm. Jest naszym Partnerem w obszarze tworzenia stron www w technologii TYPO3, sklepów internetowych w technologii PrestaShop, wdrożeń oprogramowania IT – m.in. systemu newslettera i InsERT.

Poznaj bliżej

 

Focus Art – fotografie pełne emocji

Studio Fotograficzne Focus Art zajmuje się fotografią biznesową, produktową i reportażową. Jest naszym Partnerem w realizacji projektów, których ważną częścią są zdjęcia. Focus Art dostarcza nam zdjęcia na potrzeby tworzonych stron www, produktowe do sklepów internetowych czy reportażowe z wydarzeń specjalnych.

Poznaj bliżej

Poznajmy się bliżej

Co robimy?

Blog

Kontakt