Kim jesteśmy? - Intro PR

Kim jesteśmy?

relacje z mediami

Wznieś się wyżej razem z nami!

Spoglądamy na Twoją firmę z tzw. planu helikoptera, wnosząc kreatywne pomysły na rozwój i wzrost rozpoznawalności Twojego biznesu. Dopasowane rozwiązania, które skutecznie prowadzą do sukcesu, to zasługa naszego zespołu: doświadczonych, perfekcyjnie wyszkolonych i przygotowanych ekspertów public relations, marketingu oraz social media. Współpraca z nami zapewnia efektywne działania promocyjne i budujące pozytywny wizerunek marki, bez konieczności tworzenia odrębnego działu i poszerzania zespołu.

Łączymy wieloletnią praktykę w działaniach marketingowych i PR-owych oraz specjalistyczną wiedzę z obiektywnym spojrzeniem na specyfikę działalności Twojej firmy. Proponowane rozwiązania opieramy o gruntowną analizę, na podstawie której dobieramy indywidualnie najbardziej efektywne narzędzia. Dbamy o stały rozwój Twojego biznesu, prowadząc interaktywne warsztaty pod okiem profesjonalnych trenerów w ramach Akademii INTRO PR

Wiemy, że tworzysz swoją firmę i znasz ją jak nikt inny!
Pozwól nam spojrzeć na Twój biznes z obiektywnej perspektywy 
– tzw. planu helikoptera.

W zamian otrzymasz od nas cenne wskazówki, jak budować wizerunek Twojej firmy i efektywnie inwestować w działania reklamowe. Dialog, zaufanie i wzajemny szacunek to wartości, którymi kierujemy się w życiu i w biznesie.

Współpracę rozpoczynamy od spotkania z Tobą i poznania Twojego biznesu, potrzeb, oczekiwań i wyzwań. Wszystkie przekazane nam informacje analizujemy i przedstawiamy naszą unikalną propozycję działań wizerunkowych, dostosowaną do Twoich warunków organizacyjnych i finansowych. Po akceptacji naszej propozycji przechodzimy do działania, stale raportując i reagując na powstałe zmiany w Twoim otoczeniu. Efekty naszej pracy przedstawiamy w raporcie końcowym.

Poznaj nasz zespół

Adam Misa

założyciel agencji INTRO PR

Od ponad 20 lat zajmuje się kreowaniem wizerunku firm i instytucji. Specjalizuje się w nowoczesnych mediach i ich wykorzystaniu w skutecznej promocji firm. Założyciel i właściciel agencji INTRO PR, certyfikowany doradca Facebook.

Jakub Pochwyt

kierownik marketingu i PR

Od wielu lat związany z mediami. Specjalizuje się w realizacji produkcji filmowych, doskonale czuje się po obydwu stronach kamery. W agencji INTRO PR koordynuje i nadzoru realizację projektów oraz zajmuje się projektami z obszaru wideo marketingu.

Oliwia Szymkiewicz

asystentka biura

W agencji INTRO PR jest osobą pierwszego kontaktu z Klientem w biurze, zajmuje się sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi. Ma doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta, aktualnie studentka na kierunku marketing i sprzedaż.

Marta Radziejewska

specjalista ds. HR

Doświadczenie w rekrutacji i w zarządzaniu zasobami ludzkimi (HR) zdobywała wspierając firmy z różnych branż. W agencji INTRO PR odpowiada za procesy rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi.

Edyta Godziek

specjalista ds. content marketingu

Całe swoje zawodowe życie związana z marketingiem, PR i mediami. Ma doświadczenie w planowaniu i realizacji akcji marketingowych i wizerunkowych. W agencji INTRO PR zajmuje się działaniami z obszaru content marketingu i social media.

Marek Gajda

specjalista ds. content marketingu

Od ponad 10 lat związany z public relations w administracji publicznej. Główne zainteresowania branżowe to branding, copywriting oraz grafika użytkowa. W agencji INTRO PR zajmuje się działaniami z obszaru content marketingu.

Poznajmy się bliżej

Co robimy?

Blog

Kontakt