Kim jesteśmy? - Intro PR

Kim jesteśmy?

relacje z mediami

Wznieś się wyżej razem z nami!

Spoglądamy na Twoją firmę z tzw. planu helikoptera, wnosząc kreatywne pomysły na rozwój i wzrost rozpoznawalności Twojego biznesu. Dopasowane rozwiązania, które skutecznie prowadzą do sukcesu, to zasługa naszego zespołu: doświadczonych, perfekcyjnie wyszkolonych i przygotowanych ekspertów public relations, marketingu oraz social media. Współpraca z nami zapewnia efektywne działania promocyjne i budujące pozytywny wizerunek marki, bez konieczności tworzenia odrębnego działu i poszerzania zespołu.

Łączymy wieloletnią praktykę w działaniach marketingowych i PR-owych oraz specjalistyczną wiedzę z obiektywnym spojrzeniem na specyfikę działalności Twojej firmy. Proponowane rozwiązania opieramy o gruntowną analizę, na podstawie której dobieramy indywidualnie najbardziej efektywne narzędzia. Dbamy o stały rozwój Twojego biznesu, prowadząc interaktywne warsztaty pod okiem profesjonalnych trenerów w ramach Akademii INTRO PR

Wiemy, że tworzysz swoją firmę i znasz ją jak nikt inny!
Pozwól nam spojrzeć na Twój biznes z obiektywnej perspektywy 
– tzw. planu helikoptera.

W zamian otrzymasz od nas cenne wskazówki, jak budować wizerunek Twojej firmy i efektywnie inwestować w działania reklamowe. Dialog, zaufanie i wzajemny szacunek to wartości, którymi kierujemy się w życiu i w biznesie.

Współpracę rozpoczynamy od spotkania z Tobą i poznania Twojego biznesu, potrzeb, oczekiwań i wyzwań. Wszystkie przekazane nam informacje analizujemy i przedstawiamy naszą unikalną propozycję działań wizerunkowych, dostosowaną do Twoich warunków organizacyjnych i finansowych. Po akceptacji naszej propozycji przechodzimy do działania, stale raportując i reagując na powstałe zmiany w Twoim otoczeniu. Efekty naszej pracy przedstawiamy w raporcie końcowym.

Poznaj nasz zespół

Adam Misa

założyciel agencji INTRO PR, prezes zarządu

Od ponad 20 lat zajmuje się kreowaniem wizerunku firm i instytucji. Specjalizuje się w nowoczesnych mediach i ich wykorzystaniu w skutecznej promocji firm. Założyciel i właściciel agencji INTRO PR, certyfikowany doradca Facebook.

Katarzyna Kosałka

dyrektor zarządzający

Od ponad 25 lat zarządza zespołami sprzedażowymi na rynkach B2B i B2C. W INTRO PR odpowiada za obszary obsługi klienta, HR i wsparcia działań zarządu spółki INTRO Group w realizacji planów strategicznych.

Marta Radziejewska

specjalista HR

Doświadczenie w rekrutacji i w zarządzaniu zasobami ludzkimi (HR) zdobywała wspierając firmy z różnych branż. W agencji INTRO PR odpowiada za procesy rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi.

Lucyna Siwek

specjalista public relations

Życie zawodowe związała z mediami, ale działała w nich po różnych stronach. Najpierw jako dziennikarka telewizyjna, a później jako rzecznik prasowy urzędu miasta. W INTRO PR człowiek orkiestra od wizerunku! Mistrzyni ciętego słowa i detalu w każdym detalu.

Oliwia Szymkiewicz

młodszy specjalista content marketingu

Poszukiwanie ciekawych tematów, napisanie artykułu czy wpisu na social media to jej codzienność. Dodatkowo zajmuje się fotografią, szczególnie bliskie są jej portrety. Ma doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta.

Poznajmy się bliżej

Co robimy?

Blog

Kontakt