Kim jesteśmy? - Intro PR

Kim jesteśmy?

relacje z mediami

Wznieś się wyżej razem z nami!

Spoglądamy na Twoją firmę z tzw. planu helikoptera, wnosząc kreatywne pomysły na rozwój i wzrost rozpoznawalności Twojego biznesu. Dopasowane rozwiązania, które skutecznie prowadzą do sukcesu, to zasługa naszego zespołu: doświadczonych, perfekcyjnie wyszkolonych i przygotowanych ekspertów public relations, marketingu oraz social media. Współpraca z nami zapewnia efektywne działania promocyjne i budujące pozytywny wizerunek marki, bez konieczności tworzenia odrębnego działu i poszerzania zespołu.

Łączymy wieloletnią praktykę w działaniach marketingowych i PR-owych oraz specjalistyczną wiedzę z obiektywnym spojrzeniem na specyfikę działalności Twojej firmy. Proponowane rozwiązania opieramy o gruntowną analizę, na podstawie której dobieramy indywidualnie najbardziej efektywne narzędzia. Dbamy o stały rozwój Twojego biznesu, prowadząc interaktywne warsztaty pod okiem profesjonalnych trenerów w ramach Akademii INTRO PR

Wiemy, że tworzysz swoją firmę i znasz ją jak nikt inny!
Pozwól nam spojrzeć na Twój biznes z obiektywnej perspektywy 
– tzw. planu helikoptera.

W zamian otrzymasz od nas cenne wskazówki, jak budować wizerunek Twojej firmy i efektywnie inwestować w działania reklamowe. Dialog, zaufanie i wzajemny szacunek to wartości, którymi kierujemy się w życiu i w biznesie.

Współpracę rozpoczynamy od spotkania z Tobą i poznania Twojego biznesu, potrzeb, oczekiwań i wyzwań. Wszystkie przekazane nam informacje analizujemy i przedstawiamy naszą unikalną propozycję działań wizerunkowych, dostosowaną do Twoich warunków organizacyjnych i finansowych. Po akceptacji naszej propozycji przechodzimy do działania, stale raportując i reagując na powstałe zmiany w Twoim otoczeniu. Efekty naszej pracy przedstawiamy w raporcie końcowym.

Oto nasi eksperci:


Adam Misa

Doradca marketingowy i PR, właściciel Agencji Public Relations INTRO PR

Od ponad 20 lat zajmuje się kreowaniem wizerunku firm i instytucji. Z wykształcenia i z zamiłowania PR-owiec, który świat marketingu i PR poznał prawie z każdej strony: jako dziennikarz i wydawca (w redakcjach radiowych, telewizyjnych, prasowych i internetowych), jako specjalista i menadżer marketingu i PR (w firmach z branży przemysłowej, medycznej i IT) oraz jako rzecznik prasowy w administracji publicznej. Specjalizuje się w nowoczesnych mediach i ich wykorzystaniu w skutecznej promocji firm. Certyfikowany doradca Facebook i Instagram, wie jak prowadzić skuteczne kampanie reklamowe w największych i najbardziej popularnych na świecie serwisach społecznościowych! Politolog, od 2010 roku prowadzi własną agencję public relations INTRO PR. Finalista konkursu „PRotony 2014" w kategorii innowacyjnych projektów komunikacyjnych. Certyfikowany trener BNI Polska.


Ewa Osiecka

Menadżer Marketingu i PR


Ewa Miłkoś

Asystent Marketingu i PR

Poznajmy się bliżej

Co robimy?

Blog

Kontakt