Relacje z mediami - Intro PR

Relacje z mediami

relacje z mediami

Pilotujemy Twój wizerunek w mediach

Media mają ogromny wpływ na kształtowanie opinii publicznej i dlatego określane są jako „czwarta władza”. Jako praktycy PR – którzy w swoim dorobku zawodowym pracowali również w redakcjach prasy, radia, telewizji i portali internetowych – wiemy, jak skutecznie wykorzystać relacje z mediami w procesie budowy wizerunku Twojej firmy.

Warto wiedzieć, że obecność w mediach to nie tylko płatne reklamy, ale również ciekawy materiały, w których Ty i Twoja firma możecie występować w roli eksperta! A badania marketingowe potwierdzają, że dla odbiorców publikacje w mediach są bardziej wiarygodne od reklamy.

Doskonale znamy specyfikę pracy redakcyjnej i pełnimy w Twojej firmie rolę zewnętrznego Biura Prasowego, współpracujemy z dziennikarzami mediów lokalnych i ogólnopolskich, przekazując im ciekawe materiały dotyczące Twojej działalności. Nasza w tym głowa, aby poszukać atrakcyjnego kontekstu do prezentacji Twojego biznesu w mediach! Efektem naszej pracy są publikacje prasowe i internetowe oraz materiały radiowe i telewizyjne – o wartości co najmniej kilku tysięcy złotych! To wymierna korzyść dla Ciebie, gdyż tyle pieniędzy należałoby zainwestować w działania reklamowe, aby osiągnąć podobny efekt widoczności Twojej firmy.

Oferta INTRO PR: relacje z mediami


Jeśli odtworzysz film, YouTube wyśle ​​Ci kilka plików cookie!
Akceptuje - Odtwórz Akceptuje dla wszystkich filmów - Odtwórz
×