Produkcja filmowa - Intro PR

Produkcja filmowa

Produkcja filmowa

POKAZUJEMY CIEBIE Z NAJLEPSZEJ STRONY

Obraz znaczy więcej niż tysiące słów... a dźwięk wpływa na nasze emocje. Połącz obraz z dźwiękiem i postaw na video marketing! W INTRO PR tworzymy materiały filmowe z najwyższym kunsztem i z dbałością o każdy detal, który może wpływać na odbiór Twojej marki.

Produkujemy spoty reklamowe, klipy filmowe, a także filmy promocyjne, produktowe i instruktażowe. Opracowujemy również krótkie materiały video na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych, gdzie video is the king!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obszarze produkcji telewizyjnej i montażu filmowego, które razem z profesjonalnym sprzętem audio i wideo pozwalają nam tworzyć wyjątkowe produkcje filmowe. Dysponujemy profesjonalnymi kamerami telewizyjnymi i osprzętem wspomagającym realizację unikalnych ujęć, a także mikrofony i oświetlenie. Realizujemy również produkcyjne studyjne, także z wykorzystaniem technologii green box. Wykonujemy zdjęcia i filmy z powietrza, za pomocą dronów - posiadamy wymagane prawem uprawnienia i licencje.

Oferta INTRO PR: produkcja filmowa


Jeśli odtworzysz film, YouTube wyśle ​​Ci kilka plików cookie!
Akceptuje - Odtwórz Akceptuje dla wszystkich filmów - Odtwórz
×