Blog - Intro PR
relacje z mediami

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Ruszył nasz nowy projekt szkoleniowy „Pozytywnie inspirujemy”

„Pozytywnie Inspirujemy” to projekt szkoleniowy, jaki stworzyliśmy wspólnie z marką Power PRIS, której trenerzy specjalizacją się w komunikacji i coachingu. To pierwszy projekt, który łączy światy coachingu i public relations!

Świadome zarządzanie wizerunkiem firmy to proces długotrwały, a jej rozwój postrzegany jest przez pryzmat przedsiębiorcy. Musi on być wiarygodny w budowaniu marki swojej firmy. Aby zaś sprostać temu zadaniu, powinien posiadać odpowiednie kompetencje, zarówno z dziedziny public relations, jak i coachingu. Ważne jest odkrycie swoich mocnych stron, tego co wyróżnia nas na rynku.

I tak doszło do naszej współpracy z trenerem biznesu i coachem Moniką Wojtysiak, właścicielką marki Power PRIS. Najpierw zrodził się pomysł autorskiego warsztatu pt. „Bądź marką samą w sobie”, a później cyklu wideoporadników. Podczas kilkumiesięcznej pracy nad tym projektem, doszliśmy zgodnie do wniosku, że trzeba pójść jeszcze dalej, bo światy coachingu i PR mają ze sobą wiele wspólnego! I oto powstał wspólny projekt agencji public relations INTRO PR (a właściwe naszego działu szkoleniowego Akademia INTRO PR) z firmą Power PRIS.

Wykorzystując przesłania INTRO PR: „Zadbamy o pozytywny rozwój” oraz Power PRIS: „Inspirujemy do Rozwoju” – stworzyliśmy projekt szkoleniowy pt.  „Pozytywnie Inspirujemy”. Chcemy dzielić się swoją wiedzy, doświadczeniem, pasją, ale też wyzwaniami, z jakimi mierzymy się na co dzień – jako przedsiębiorcy oraz jako doradcy i trenerzy, którzy mają kontakt z innymi przedsiębiorcami.

Cykl wideoporadników „Bądź marką samą w sobie”, zachęcający do udziału w naszych warsztatach pod tym samym tytułem, to pierwszy etap projektu „Pozytywnie Inspirujemy”. Serdecznie zapraszamy do subskrypcji naszego kanału YouTube „Pozytywnie Inspirujemy”, aby być na bieżąco z kolejnymi – pełnymi inspiracji i wiedzy – odcinkami. Premiera w każdy wtorek!

Twórcy projektu „Pozytywnie Inspirujemy”

Monika Wojtysiak
coach i trener biznesu, właścicielka marki Power PRIS

Ponad 15 lat budowała najlepsze zespoły sprzedażowe w Polsce. Jako certyfikowany Trener Biznesu IES, Trener VCC od ponad 10 lat wspiera małych i średnich przedsiębiorców oraz korporacje w procesach zmian, tworzenia zespołów oraz wychodzenia z kryzysów. Na sali szkoleniowej przepracowała ponad 4000 godzin i blisko 1000 godzin coachingów indywidualnych, menadżerskich, zespołowych i grupowych. Jako akredytowany Coach ACC ICF od 8 lat towarzyszy menadżerom w budowaniu swojej skuteczności i pogłębianiu świadomości oraz uzupełnianiu kompetencji.

 

Adam Misa
doradca marketingu i PR, właściciel agencji INTRO PR

Od ponad 20 lat zajmuje się kreowaniem wizerunku firm i instytucji. Z wykształcenia i zamiłowania PR-owiec, który świat marketingu i PR poznał prawie z każdej strony: jako dziennikarz i wydawca, jako specjalista i menadżer marketingu i PR oraz jako rzecznik prasowy. Specjalizuje się w nowoczesnych mediach i ich wykorzystaniu w skutecznej promocji firm. Certyfikowany doradca Facebook i Instagram. Od 2010 roku prowadzi własną agencję INTRO PR. Finalista konkursu „PRotony 2014" w kategorii innowacyjnych projektów komunikacyjnych.